Ремонт покрівлі ПВХ мембраной

ремонт кровли пвх-мембранойРемонт або влаштування покрівель з пвх-мембрани – другий основний вид діяльності нашого підприємства. Пвх-мембрана – це інноваційний гідроізоляційний матеріал, який виготовляється на основі еластичного полівінілхлориду.

Сфера застосування пвх-мембран в сучасному будівництві дуже широка: від гідроізоляції підземних частин будівель та споруд до влаштування фінішного гідроізоляційного шару басейнів.

Не вдаючись до детального опису різновидів та технічних характеристик, хотілось би в цьому розділі коротко розповісти про особливості застосування пвх-мембран при виконанні робіт по ремонту покрівель.

Для покрівельних робіт зазвичай використовують армовану пвх-мембрану з у/ф-стабілізатором товщиною 1,2 мм або 1,5 мм як правило, світло-сірого кольору. При монтажі на покрівлі її механічно закріплюють до основи. Потім місця кріплень перекриваються за рахунок напуску наступного рулону і т. д.

ремонт кровли пвх мембраной

Слід зауважити, що перед монтажем мембрани завжди влаштовують підкладочний, або розділяючий шар з голкопробивного геотекстилю, окрім випадків, коли мембрану монтують безпосередньо на жорсткі мінераловатні плити.

Між собою мембрана зварюється за допомогою гарячого (температурою близько 550°С) повітря, що дає змогу отримати абсолютно герметичний гомогенний зварний шов. Завдяки цьому, однією з переваг пвх-мембрани над євроруберойдом є відсутність т. з. «протиходів», коли напуск покрівельного матеріалу необхідно виконувати тільки по напряму руху води на покрівлі, адже мембрана здатна витримувати тиск до 10-ти метрів висоти водяного стовпа і при влаштуванні гідроізоляції резервуарів такі зварні шви присутні всюди.

Для гідроізоляції підземних частин будівель, влаштування пожежних резервуарів тощо, де не буде попадання сонячних променів зазвичай використовують гідроізоляційну пвх-мембрану без у/ф-стабілізатора, яка приблизно на 1-1,5 євро/м2 дешевше, ніж покрівельна. Гідроізоляційний шар з пвх-мембрани успішно застосовують як в якості фінішного покриття покрівель, так і при багатошарових конструкціях покриттів терас, паркінгів, що експлуатуються.

ремонт кровли пвх пленкойАле наряду з цим, на відмінність від євроруберойду, який можна приплавити практично до будь-якої поверхні, будь то бетон, цегла, метал чи дерево, пвх-мембрана зварюється тільки між собою або до спеціальної ламінованої пвх-жесті, що ускладнює виконання робіт по влаштуванню примикань до будівельних конструкцій на покрівлі.

Крім того, бітумні складові, попадаючи на пвх-мембрану, з часом приводять до її руйнування, тому наша позиція - з обережністю ставитись до девізу: «евроруберойд – матеріал минулого, пвх-мембрана – майбутнього, давайте всі покрівлі ремонтувати з пвх». Радимо прийняття рішення щодо виду матеріалу для ремонту покрівлі робити виважено та обмірковано, в залежності від мети, яка має бути досягнена.

 

 

✓ влаштування покрівлі

✓ ремонт покрівлі

✓ стяжка традиційна

✓ стяжка безмаячна

✓ полістиролбетон

◈ Київ, вул. Героїв Дніпра, 7

☎  044 221-17-51

☎  067 566-95-13

☎  067 566-95-14

✉  ppk-smet@ukr.net