Покрівельні роботи від компанії «Профіль Плюс К»

кровельные работы киевПід дахом розуміють верхній елемент будівлі, який допомагає захистити внутрішні приміщення від попадання вологи, снігу, холоду, сонячних променів, а також від механічних пошкоджень.  Фірми по покрівельних роботах популярні зараз як ніколи.  Це пояснюється великими обсягами приватного будівництва і великими обсягами ремонтних робіт по заміні зношених дахів, та їх утепленню.

Наша компанія виконує будівельні та покрівельні роботи.  Фото готових об'єктів ви можете вивчити на нашому сайті.  Виробництво покрівельних робіт здійснюється досвідченими майстрами з різноманітних матеріалів в залежності від побажання клієнтів і їх фінансових можливостей. 

Які бувають покрівлі?

 Сучасні покрівлі - багатошарові конструкції, які дозволяють створювати теплоізоляційний ефект, не пропускаючи тепле повітря через дах з будівлі.  Покрівлі в залежності від характеристик використаного матеріалу бувають:

 • М'якими. Основою для цього покрівельного матеріалу служить бітум (окислений або модифікований), який відрізняється низькою ціною і хорошими експлуатаційними характеристиками.  Покрівельні роботи та ремонт дахів за допомогою м'якої черепиці, рулонної або мембранної покрівлі не займуть багато часу; 
 • Металевими. Москва і Підмосков'ї сьогодні в будівництві найчастіше використовують саме цей довговічний і міцний матеріал.  З нього можна створити дах будь-якої складності і форми.  Металочерепиця, профнастил або ж фальцева покрівля - вибір за вами.  Покрівельні роботи з черепиці найчастіше замовляють для місць з суворими кліматичними умовами.  Вони як ніхто інший матеріал здатні протистояти руйнувань під впливом стихії; 
 • Світлопропускаючих. Для їх зведення використовують сучасні матеріали: Тафтекс, салюкс, ПВХ;
 • Шиферними. Цей варіант є класикою.  У спеціалізованих компаніях можуть запропонувати асбестоцементний, природний і єврошифер. 

 Що мають на увазі під монтажем покрівлі? 

Монтаж покрівлі - покрівельні роботи, які спрямовані на зведення даху.  Проводяться вони в теплу пору року з різних матеріалів, що перед початком робіт оглядаються на предмет пошкоджень, готуються (розрізаються на потрібні шматки і т.д.).

Будівництво даху і покрівельні роботи мають на увазі під собою:

 • облаштування кроквяної системи покрівлі;
 • монтаж м'якої або фальцевой (а також бітумною, мембранної, скатної або інший) покрівлі;
 • утеплення покрівлі за допомогою гідроізоляційних утеплювачів;
 • зведення обрешітки; облаштування гідроізоляційних і пароізоляційних систем;
 • установка водостічних труб;
 • зведення мансардних дахів і вікон в них, а також їх внутрішнє оздоблення (фото - на нашій інтернет-сторінці);
 • обладнання системи покрівельного обігріву.

Покрівля від «Профіль Плюс К»

Наша будівельна компанія проводить покрівельні роботи будь-якої складності незалежно від форми власності та призначення об'єкта.  Ми можемо запропонувати своїм клієнтам будь-які види покрівельних послуг, в тому числі реставрацію старих дахів, експертизу покрівель на предмет їх безпеки і зносу.  Якщо вам сподобалося фото даху в журналі або на сайті в інтернеті, ви можете показати нам його і ми зробимо вам точно таку ж покрівлю! 

Проведення покрівельних робіт - відповідальний захід, так як саме дах приймає на себе основний «удар» з боку природних чинників.  При її зведенні повинні використовуватися ГОСТи і БНіП, а працівники повинні мати відповідні навички роботи з тими чи іншими матеріалами.  Перш ніж приступити до роботи, наші фахівці приїдуть на об'єкт, проведуть його огляд, прорахують вартість послуги, кількість необхідних матеріалів. 

Покрівельні роботи в Московській області пропонують багато фірм.  Тільки не всі вони дають гарантію на надані послуги і використовують якісні матеріали, а також праця кваліфікованих співробітників.  Так що, якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ по всій Україні, звертайтеся в компанію «Профіль Плюс К».

 

 

✓ влаштування покрівлі

✓ ремонт покрівлі

✓ стяжка традиційна

✓ стяжка безмаячна

✓ полістиролбетон

◈ Київ, вул. Героїв Дніпра, 7

☎  044 221-17-51

☎  067 566-95-13

☎  067 566-95-14

✉  ppk-smet@ukr.net